Ačiū, kad mūsų sventę padarėt pačią šauniausią 

Brangieji mūsų vestuvių muzikantai!!! :)

Norėtume Jums labai padėkoti, kad mūsų šventę padarėte tokią linksmą! :) Negalėjome net patikėti, kad taip sutaps svečių ir jūsų norai bei repertuaras! :) Dainos, šokiai, muzika, žaidimai!!! :)

Norėtume pasakyti visiems, kas planuojate tikras lietuviškas vestuves, nebūtinai su visomis tradicijomis, jei norite linksmai pašokti ir padainuoti, čiupkite šiuos muzikantus!!! :) Tikrai nepasigailėsite!!! :) Viskas – nuo pirmo skambučio, nuo susitikimo iki paskutinių dainų buvo super! :) Labai labai Jums ačiū!! ;)**

Taip pat ir iš svečių sulaukėme labai daug pagyrų dėl muzikantų! :)

Jūs šaunuoliai – puikiai susidirbusi komanda, labai greitai orientuojatės situacijoje, greitai priimate reikalingus sprendimus, netinginiaujate darbo metu ir viską, ką darote darote iš širdies, su visomis galimomis pastangomis! :) Nuostabu buvo žiūrėti, klausytis, šokti ir žaisti! :)

Dar kartą DIDELIS, DIDELIS AČIŪ! ! ! :)***

Dėkojame už puikią mūsų šventės nuotaiką, smagią muziką ir linksmus žaidimus. Likome labai patenkinti Jūsų nuoširdžiu darbu, o ir iš šventės dalyvių girdime tik pačius geriausius atsiliepimus apie Jus. Visiems ieškantiems šventes vedėjų rekomenduosime Jus kaip puikią profesionalią komandą. Dar karta AČIŪ!

Ačiū Jums už profesionaliai ir nuoširdžiai pravestą mūsų vestuvių vakarą, nuostabią muziką, puikią nuotaiką. Esate labai kūrybingi, talentingi ir puikiai išmanantys savo darbą. Tiek mes, tiek svečiai, kurie buvo įvairaus amžiaus, likome labai patenkinti.

Ieškantiems vedėjo ir muzikanto drąsiai Jus rekomenduosime, kad ir jų šventinis vakaras praeitų puikiai, kaip ir mūsų.

Ačiū labai už puikų vakaro vedimą ir gerą nuotaiką, palinkėjimus. Viskas labai patiko ir buvo šaunu.

Draugaukime Facebook'e

Apie mus

Mūsų pagrindinis tikslas, kad Jūsų šventė net ir po daugelio metų atmintyje išliktų kaip geras, šviesus, linksmas ir malonus prisiminimas! Švęskime drauge!

Mes garantuojame

Atsakingai žvelgiame į kiekvieną renginį, tad jame skambės profesionaliai, gyvai atliekamos dainos, o gerą nuotaiką palaikys įvairūs nuotaikingi žaidimai ir pokštai.

Susisiekite su mumis

Skambinkite

Gintautas: +370 686 34512
Marius: +370 613 58000
Stasys: +370 614 95375

Rašykite

El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Joomla Template by Joomla51.com